SOS jezero i za účasti sedmáků

Osm žáků naší třídy si v sobotu 13. října dopoledne trošku přivstalo a vydalo se spolu s dalšími desítkami dobrovolníků k jezeru Boden. Cílem letité akce je pomoct přírodě v tom, aby se zbavila nechtěných odpadků, které tam po jarní a letní sezóně zanechali ti, jimž čistota životního prostředí nejspíš nic moc neříká. Je fajn vědět, že takřka třetina osazenstva sedmičky patří k těm, kteří neváhají udělat takříkajíc něco navíc a napravit něco, co třeba sami ani nezpůsobili. Celá brigáda netrvala více jak devadesát minut a s ohledem na nádherné podzimní počasí byla zároveň i příjemnou procházkou. Radek, Pepa, Šárka Korelová i Šárka Kočová, Jíťa, Patrik, Táňa a David si tak po právu zaslouží mé poděkování.

Mgr. Aleš Plevka, tř.uč. VII. A