znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Výcvik dravců

Dne 24. 9. 2018 jsme shlédli v naší školní tělocvičně výcvik dravců. Děti mohly vidět raroha, orla, výra, káně či sovu pálenou. Některé děti měly možnost si vyzkoušet dosednutí letícího dravce na jejich ruku. Součástí přehlídky byla i přednáška k jednotlivým druhům dravců. Pro děti byl výcvik dravců velmi zajímavý a odnesly si spoustu nových zážitků a informací.                                                                                                                                                                                  tř.uč. Mgr. Jana Hankerová


pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy