Čertí škola

Jako každý rok 5.prosince zaplavila naši třídu spousta čertic a čertíků a několik  něžných andílků.   Během vyučování nás navštívila skupinka anděl, čert a Mikuláš. Strašidelný čert přesně věděl, kdo se musí polepšit. Mikuláš zase našel v kouzelné knize, komu patří pochvala. Další vyučování probíhalo ve znamení čertovských počtů a následných čertovských jedniček do žákovské knížky. Český jazyk přinesl popletené věty o čertech.Čertovsky těžké čtení uzavřelo naše vyučování. Šlo o čtení s porozuměním. K mé velké radosti a spokojenosti jsem mohla rozdat velké množství po čertech zasloužených jedniček.Děkuji za spolupráci všem rodičům i žáčkům.

Mgr. Jarmila Janíková, tř. uč.