Šesťáci si zvolili své zástupce do třídní samosprávy

V rámci jedné z třídnických hodin jsme došli k závěru, že bychom mohli zkusit vybrat tým, který by se stal jakýmsi prostředníkem mezi učiteli a žáky VI. A. Zároveň by se měl také podílet na vylepšení života v třídní komunitě.

Slovo dalo slovo a o práci v takovémto týmu projevilo zájem pracovat hned deset žáků. Protože naše třída jich má celkem 26, dohodli jsme se, že volit jich budeme pět.

Každý z členů třídy obdržel lístek, na nějž napsal pětici pro něj nejsympatičtějších jmen. A výsledky jsou následující. Důvěru spolužáků si získali Tereza Kardiánová. Jakub Franc, Radek Běhounek, Šárka Korelová a Eva Jurišinová.

Snad se jim společnými silami podaří za těch sedm měsíců své nastávající služby přijít s něčím zajímavým, co by třídě bylo k užitku nebo vylepšilo vzájemné vztahy. První schůzka samosprávy je naplánována ještě na prosinec . Ať se zvoleným zástupcům tedy v tomto nelehkém úsilí daří.

Mgr. Aleš Plevka, třídní učitel VI. A