Návštěva Laser Game "TOP GUN" v Sokolově

Další akcí, kterou jsme společně podnikli, byla návštěva Laser Game v Sokolově.
Vydali jsme se tam ve čtvrtek 16.11. odpoledne. Sraz byl v 16:15 na autobusovém nádraží v Habartově. Přišlo nás celkem 16. Rozdělili jsme se na dvě supiny po 8. Každá skupina vytvořila 2 týmy ("Zelených a Modrých"), které hráli proti sobě. Jedna hra trvala 15 minut, ale i tak jsme se při ní pořádně zapotili. Hra se nám moc líbila, ale vzhledem k nedostatku času jsme již po hodině museli arénu opustit, aby nám neujel zpáteční autobus. Před 19. hodinou jsme dorazili zpět, plní nových zážitků a dojmů.

PS: Také nás velice potěšila p. uč. Hrabáková, která se za námi přišla podívat i s malou dceruškou.

žáci VIII.A