Halloweenský večer

Protože se nám v loňském školním roce líbilo strávit splečně večer ve škole, i letos jsme podnikli podobnou akci. Vymysleli ji a připravili žáci třídní samosprávy: Eliška, Barča, Matouš a Filip, vzali si k tomu ještě 3 pomocníky. Připravili program, soutěž pro spolužáky, výzdobu třídy i odměny pro vítěze.

A čeho se to všecno týkalo? Halloween, to jsou nadpřirozené síly, strašidla, záhady a tajemno. Byl o tom film, soutěž i společné povídání u lucerniček se svíčkami.

Program nás tak bavil, že jsme trošku přetáhli i čas a domů odcházeli až před desátou hodinou

Matěj o tom napsal: "Dne 10.11.2017 proběhla ve škole akce třídy VIII.A Helloweenský  večer. Na němž osmáci shlédli horor.  Potom museli projít pět tříd a podle nápověd vymyslet jména pěti hororových postav. Nejlepší z celé třídy byla Martina Divišová. Poté si vyprávěli strašidelné příběhy z jejich života nebo z internetu. Akce se zúčastnilo asi 20 žáků.

Mgr. Jitka Polívková