znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

 

Okrskové kolo ve vybíjené

Dne 10. dubna 2018 se konalo okrskové kolo ve vybíjené v Sokolově. Naši školu reprezentovali žáci 5.A. Jako jediní jsme měli smíšené družstvo dívek a chlapců, a tak jsme byli zařazeni do chlapecké skupiny. Ve skupině jsme měli 2 družstva ze sokolovských základních škol. Obě utkání byla velmi vyrovnaná, ale bohužel při nás štěstí nestálo a obě utkání jsme prohráli. Reprezentanti ze ZŠ Habartov vybojovali krásné 3. místo, ale bohužel už se nepodařil postup do okresního kola.

Účastníci:

Anna Bubenčíková, Radek Černý, Jakub Fikar, Yasmína Jelínková, Dominika Kavurová, Jan Rod, Jakub Kopolovič, Josef Kunc, Rostislav Ladič, Vendula Mitterpachová, Kateřina Prouzová.

                                                                                       Bc. Gabriela Kubaschová

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy