18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Okrskové kolo ve vybíjené

Dne 10. dubna 2018 se konalo okrskové kolo ve vybíjené v Sokolově. Naši školu reprezentovali žáci 5.A. Jako jediní jsme měli smíšené družstvo dívek a chlapců, a tak jsme byli zařazeni do chlapecké skupiny. Ve skupině jsme měli 2 družstva ze sokolovských základních škol. Obě utkání byla velmi vyrovnaná, ale bohužel při nás štěstí nestálo a obě utkání jsme prohráli. Reprezentanti ze ZŠ Habartov vybojovali krásné 3. místo, ale bohužel už se nepodařil postup do okresního kola.

Účastníci:

Anna Bubenčíková, Radek Černý, Jakub Fikar, Yasmína Jelínková, Dominika Kavurová, Jan Rod, Jakub Kopolovič, Josef Kunc, Rostislav Ladič, Vendula Mitterpachová, Kateřina Prouzová.

Bc. Gabriela Kubaschová