Družinové zpívánky

Středa, 27. února 2013, patřila ve školní družině zpěvu. Do našich „Družinových zpívánek“ se přihlásilo 22 dětí. Vyhlásili jsme dvě kategorie, ustanovili porotu, porota si převzala lístky s čísly od jedné do devíti a soutěž mohla začít. Slečna moderátorka vytáhla z pirátského klobouku prvního soutěžícího a ten, když dozpíval, vytáhl další papírek se jménem a písní, která za malou chvíli zazněla. Bylo to napínavé, děti byly šikovné a zde je pořadí.

Mladší kategorie

1.  Marcela Korchová – „Beruška“

2.  Martin Kříž a Tomáš Hejda – „Muzikantská rodina“

3.  Vojtěch Golda – „Pec nám spadla“

Starší kategorie

1.  Eliška Vachková  – „Můj team“

2.  Viktorka Jašková – „Dva havrani“

Klára Brychtová  – „Děvčátko o berlích“

1. Kateřina Kundrátová – „Ptáčata“

Porota vyhlásila zvláštní cenu pro Marka Fischera, který bezchybně „zarapoval“ píseň, kterou si sám složil. Zaujal a zasloužil si bouřlivý potlesk.

Šárka Mašková