Soutěž logických her

27.5. SET

Ve třídě 1.B se sešlo 12 žáků ze 2.-5. ročníků, aby si zahráli hru SET. Žáci byli vybráni ve třídním kole této hry, kterou mohli hrát měsíc ve své třídě se spolužáky. Bylo to velmi napínavé, ve finále se sešlo 6 žáků, kteří hráli nejen o první místa, ale také o drobné ceny.

Na 1.místě skončila Sandra Kindlová ze 4.A, na 2.místě Václav Roubal z 5.A a na 3.místě Magdalena Králová ze 3.A.

28.5. DIGIT

Opět jsme se sešli v 1.B, tentokrát celkem 15 žáků od 1. - 5. ročníku. Hra digit je také logickou hrou, která je vhodná i pro menší děti, proto se této soutěže zúčastnili i prvňáčci.

1.místo Petra Echtnerová ze 4.A, 2.místo Ladislav Toušek ze 4.S, 3,místo Roman Zahradník z 1.B.

Všem zúčastněným děkuji a gratuluji vítězům. Akce se vydařila.

Jana Hankerová