Okresní kolo recitační soutěže v Sokolově dne 15.3.2012

Dne 15. března proběhlo v DDM v Sokolově okresní kolo recitační soutěže. Soutěž probíhala v několika kategoriích. I. kategorie – žáci 2. a 3. tříd, II. kategorie – žáci 4. a 5. tříd, III. kategorie – 6. a 7. třída, IV. kategorie – žáci 8. a 9. tříd. Naši školu zastupovaly dvě žákyně, které postoupily ze školního kola. Za I. kategorii postoupila Viktorie Kneislová ze III.B s básní Štěně od Hany Vrbové, za II. kategorii postoupila Kateřina Křivková ze IV. A s básní Jeden sysel v Litomyšli od Ljuby Štíplové. Obě žákyně naší škole ostudu neudělaly. Svým výrazným přednesem zapůsobily na porotu  i diváky a sklidily zasloužený potlesk. Bohužel do první trojice nejlepších recitátorů okresu se nedostaly, ale i tak jim patří velká gratulace.

Mgr. Iveta Černá