Vánoční besídky na 1. stupni

Blížily se nejkrásnější svátky v roce Vánoce. Všichni žáci začali přemýšlet, jak co nejlépe vyzdobit svoji třídu. Kreslily se obrázky s vánoční tématikou, lepily se řetězy, vystříhávaly vločky a připravovaly přáníčka. Hlavní však bylo hezky ozdobit třídní vánoční stromeček. Byli jsme opět pozváni do DDM v Habartově. Letos to bylo dvakrát. Poprvé si mohli žáci vlastnoručně upéci perníčky z pravého těsta. Další týden se všechny třídy vystřídaly při vánočním vyrábění. Domů si děti odnesly hezké vánoční prostírání a ozdobenou svíčku. 22. prosince byl poslední den před zimními prázdninami. Ráno v osm hodin nám přišli žáci 2. stupně zazpívat hezké koledy a pak už si každá třída připravila svoji vánoční besídku. Školou opět zněly koledy, jedlo se cukroví upečené maminkami a také se nadělovaly dárky. Je moc pěkné, když se děti společně sejdou, zazpívají si, popovídají a popřejí si hezké prožití vánočních svátků. To samé přejeme všem maminkám, tatínkům a celým rodinám.

Mgr. Dana Bencová