Oranžová učebna

POMŮŽETE NÁM?

Naše škola se přihlásila do projektu „Oranžová učebna“. V prvním kole jsme neuspěli, ale pokračujeme v kole druhém. Paní učitelka Krapfová se zasloužila o vytvoření videa, které obsahuje ideální hodinu fyziky ve škole. Toto video soutěží v konkurenci ostatních škol o hlavní výhru – Oranžovou učebnu. Škola má připravený projekt na modernizaci učebny s interaktivní technologií. Pomůžete škole i vy? Každý hlas je potřebný!

Hlasování lze uskutečnit zde: http://ucebny.cezregionum.cz/videa.php

Hlasování bude probíhat do 25.11.2011.

Postup při hlasování:

1. na stránce ucebny.cezregionum vyberte region = Západočeský region, a potvrďte volbu = potvrdit
  2. na stránce naleznete video školy – ZŠ Habartov, Karla Čapka 119 „Praktická hodina fyziky 7.A“
  3. kliknete na políčko „Dejte hlas“
  4. na stránce vyplníte jméno + příjmení, email, tipnete si soutěžní otázku, opíšete text v obrázku a zaškrtnete souhlas s pravidly
  5. po splnění bodu 4 kliknete na políčko „Pošlete svůj hlas“
  6. na zadaný email obdržíte zprávu, kde kliknutím na odkaz potvrdíte hlasování a Váš hlas bude započítán

Děkujeme za pomoc v soutěži.