znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Dopravní soutěž

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 se žáci naší školy zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů ve spolupráci s DDM Habartov. Tato akce nejenže nabídla našim žákům zábavný a akční den, ale také posílila jejich znalosti o bezpečnosti na silnicích a důležitostech správného chování se na kole.

Do soutěže se zapojilo celkem 15 žáků z 5. až 8. ročníků, kteří se postavili výzvám. Prvním krokem bylo ověření jejich znalostí ve zdravovědě, kde se ujistili, že jsou připraveni na jakékoliv situace, které by se mohly na silnici vyskytnout.

Následně čekaly na naše odvážné cyklisty různé překážky, které museli překonat v co nejlepším čase. Tato část soutěže nejenže vyžadovala fyzickou zdatnost, ale také rychlé myšlení a reflexy, což přispělo k celkovému vzrušení a napětí.

Celkově byla Dopravní soutěž mladých cyklistů úspěšnou událostí, která nejenže přinesla zábavu a dobrodružství, ale také zdůraznila důležitost bezpečnosti na silnicích a správného chování se na kole. Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili, a také DDM Habartov za spolupráci při uspořádání této skvělé akce. Doufáme, že se brzy setkáme znovu při dalších podobných událostech!               

 

                                                                 Petra Božík, DiS.

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy