znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Oprava tělocvičny nás neodradí

Dvakrát v týdnu má každá třída 2. stupně naší školy tělocvik. Přestože prostory chodeb nejsou optimální, nenecháme se odradit. Kluci pohyb milují a do každé aktivity jdou s vervou. Jednou z nich je kruhový trénink zaměřený na posilování jednotlivých svalových skupin. Na všech stanovištích hoši makají na 100%, což je vidět na fotografiích. A tak jsme na konci každé hodiny TV všichni příjemně unaveni. Těšíme se na teplé počasí, kdy budeme moci cvičit venku na hřišti s umělým povrchem a s chutí si zahrajeme fotbal, basketbal a další míčové hry, které si musíme v budově školy odříci.

 

Dagmar Pospíšilová - učitelka TV

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy