znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Šťastné a veselé s Kahootem

Během prosince proběhly dva turnaje s aplikací KAHOOT, kde můžete sestavit jakýkoli typ kvízu a zpestřit tím například výuku. První turnaj nazvaný „ŠŤASTNÉ A VESELÉ S KAHOOTEM“ byl vytvořen pro učitele a asistenty pedagoga naší základní školy. Druhý turnaj nazvaný „MERRY CHRISTMAS WITH KAHOOT“ pak pro žáky 6. a 7. ročníku. Tento kvíz probíhal v angličtině.

Obě skupiny hrály o hodnotné ceny. Žáci mohli vyhrát ponožky s vánoční tématikou a zaměstnanci vánoční hrneček. Nechybělo ani ocenění v podobě diplomu.

Během hry panovala mezi soutěžícími zdravá rivalita a samozřejmě fair play. V aplikaci kahoot musíte být nejen bystří, ale také rychlí. Umístění bylo proto velmi těsné a dopadlo následovně.

Na 1. místě se v učitelském sboru umístila paní učitelka Jitka Polívková společně s paní učitelkou Božík. Na krásném 2. místě se umístily paní učitelky prvního stupně – Světlana Kellerová, Monika Lapáčková a Alena Kindlová. A na 3. místě se umístila slečna učitelka Kristýna Ecklová.

Mezi žáky se na 1. místě umístil Štěpán Čopák a David Brousil, oba žáci třídy 6.B. Na 2. místě skončily Veronika Kuchařová a Alena Hirschová, také žákyně třídy 6.B.  Třetí místo získala Adéla Rychliková, žákyně třídy 7.B.

Vítězům gratuluji a těším se na další turnaj s aplikací KAHOOT.

 

                                                 Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy