znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

17. listopadu

státní svátek

 

18. listopadu 2022

ředitelské volno

Turnaj v ping-pongu

Od 31.10. do 2.11. probíhal na škole turnaj v ping-pongu. V pondělí a v úterý se utkali zástupci 6. a 7. ročníků. Ve středu pak žáci 8. – 9. ročníků. Každá dvojice hráčů – dívka a chlapec – bojovala o cenu pro celou třídu. Některá utkání byla velmi vyrovnaná a napínavá. No a jak to celé tedy dopadlo?

Na prvním místě mezi mladšími ročníky se umístila třída VI.B. Na druhém místě se umístila třída VII.A. Jako třetí získali odměnu žáci třídy VI.A a i třída VII.B získala odměnu za 4.místo, tedy „bramborovou medaili“.

Mezi staršími ročníky se jako první umístila třída VIII.A. Na druhém místě skončili žáci třídy IX.A a třetí místo obsadila třída IX.B.

Děkuji všem za účast.

                                                       Vendula Herynková, DiS

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy