znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga. 

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

29.6. a 30.6. bude        ředitelské volno            z org. důvodů.

 

Dopravní soutěž

Ve spolupráci DDM Habartov se 16. dubna 2019 konalo oblastní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů ZŠ Habartov. Soutěž byla zaměřena na teoretickou a praktickou dovednost. Teorie zahrnovala znalost dopravních předpisů s ohledem na běžný pohyb cyklisty v silničním provozu, kterou soutěžící museli ověřit při vyplnění 20 otázkového testu. Praktické dovednosti pak museli prokázat při zdravovědě, kdy na modulové figuríně řešili nejrůznější zdravotní komplikace s ohledem na laické poskytování první pomoci. Mezi další praktické dovednosti patřila i jízda na orientační cyklistické dráze, kde překonávali řadu překážek. Všichni účastníci soutěžili v duchu fair play.

Prvenství si v první kategorii odneslo družstvo ve složení M. Dvořáková, N. Regošová, J. Vokoun a A. Karol, ve druhé kategorii obsadili první místo tým žáků T. Horové, T. Chudé, T. Neupauera a T. Hirsche.

Těchto osm soutěžících reprezentovalo ZŠ Habartov v okresním kole, které se konalo dne 7. května 2019 v DDM Sokolov. Žáci vynikali ve zdravovědě a byli pochváleni i samotnými organizátory. Družstvo první kategorie obsadilo 12. místo a družstvo druhé kategorie obsadilo krásné 9. místo.

Všem vítězům, ale i účastníkům blahopřejeme a děkujeme.

                                                                                         Bc. Gabriela Holubová

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy