znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

2021/2022

Dopoledne bez učení

V pondělí 7.5.2018 paní učitelky a paní asistentky prvního stupně naší školy připravily pro žáky 1. - 5. tříd sportovně zábavné dopoledne. Téma bylo: "Hry našich babiček a dědečků". Ráno jsme se pohybovali v budově pavilonu B. Někteří si hráli ve třídách, jiní skákali panáka na chodbě nebo soutěžili mezi sebou. Po svačině bylo už dost teplo, tak jsme vyrazili ven. Jednotlivá stanoviště byla zřízena v tělocvičně, na umělce i na škvárovém hřišti. Děti si užily dopoledne více, než kdyby musely sedět v lavicích a učit se. Tady jsou názvy her, které jsme hráli: 

Krvavé koleno

Mlsná koza

Školka s míčem a se švihadlem

Skákání gumy

Kuličky

Skákání panáka

Halí, haló

Čára, Hra na sochy

Honzo vstávej, Cukr, káva, limonáda

I vy si můžete zavzpomínat na svoje dětství. Bylo to moc hezké a zábavné dopoledne.

                                                                                                 Vyučující 1. stupně

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy