znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

 

Matematický klokan

Každoročně se žáci naší školy účastní matematické soutěže "Matematický klokan". Sotěžíme ve čtyřech kategoriích. Cvrček je pro žáky druhých a třetích tříd, Klokánek je pro čtvrťáky a páťáky, Benjamín pro šestky a sedmičky a Kadet pro ty nejstarší, tedy osmáky a deváťáky. Jak jsme se umístili v jednotlivých kategoriích vidíme v následujících tabulkách, kde jsou naši nejúspěšnější řešitelé.

  Kategorie Cvrček  
  2. a  3. ročníky  
1. Stanislav Lacko II.A 61 bodů
2. Adéla Rychlíková II.A 61 bodů
3. Lucie Kováčová II.A 59 bodů
  Kategorie Klokánek  
  4. a  5. ročníky  
1. Simona Oswaldová IV.A 104 bodů
2. Barbora Lattová IV.A 99 bodů
3. Adrian Chovanyecz V.A 93 bodů
  Kategorie Benjamín  
  6. a  7. ročníky  
1. Jana Přindišová VI.A 66 bodů
2. Anita Matoušková VII.B 51 bodů
3. Petr Černý VI.A 49 bodů
  Kategorie Kadet  
  8. a  9. ročníky  
1. Kryštof Zettl VIII.A 57 bodů
2. Jaroslav Sojka VIII.A 56 bodů
3. Sarah Oswaldová, Viktorie Jašková IX.A,B 49 bodů

Simona Oswaldová ze IV.A se z celého okresu Sokolov (861 soutěžících v kategorii Klokánek) umístila na krásném 5. místě.                                                                                                                                           Gratulujeme.                                                                                                                                       

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy