Novoroční turnaj

Stalo se již tradicí, že první školní den v novém roce zahájíme turnajem tříd. Nejdříve proběhl turnaj starších žáků naší školy ve florbalu. Třídní kolektivy hrály ve dvou skupinách – dívky a hoši. Za umístění ve skupině získali pro svou třídu body. Nejlépe hráli žáci IX. A. Bohužel neměli družstvo dívek, a proto skončili na druhém místě. Zlaté medaile si odnesli žáci a žákyně z VIII. A. Třída IX. B byla třetí. Mladší žáci hráli basketbal. První byla třída VI. A, druhá VII. B a třetí VII. A. Bylo pro mě velkým zklamáním, že zápasy nemohly být odehrány podle plánu, protože dvě třídy starších žáků nepostavily družstvo dívek. Věřím však, že příští rok se zúčastní turnaje nejen žáci, ale i žákyně. Jinak by nemělo smysl turnaj tříd pořádat.

Dagmar Pospíšilová, učitelka TV