znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

31. ledna 2023

pololetní vysvědčení

*****************

3. února 2023

pololetní prázdniny

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2011/2012

    Na čtvrtek 3. února 2011 vyhlásilo vedení naší školy zápis do 1. tříd pro školní rok 2011/2012. Určitě mnoho budoucích prvňáčků nemohlo nedočkavostí ani dospat. I když školu se svojí mateřskou školkou již navštívili a prohlédli si ji, přesto však zápis byl pro všechny očekávanou a důležitou událostí. Zápis se konal v pavilonu B od 10.00 do 17.00 hodin. Všechny paní učitelky prvního stupně pod vedením Mgr. Jany Pleyerové se na zápis pečlivě připravovaly. Některé paní učitelky přímo budoucí žáky zapisovaly, dávaly jim různé úkoly přiměřené jejich věku a prověřovaly jejich školní zralost. Každé dítě pak dostalo drobné dárečky. Nutno také poděkovat paní učitelce Mgr. J. Janáčkové, která na chodbě promítala fotografie z různých akcí našich žáků. Velmi zodpovědně se k zápisu postavili i žáci 5. a   6. tříd, kteří si v herně s malými dětmi hráli, zatímco jejich rodiče vyřizovali písemnosti u pana ředitele Mgr. Václava Riedla. Některým dětem se v naší škole tak zalíbilo, že nechtěly ani s rodiči odejít domů. Věříme, že se nám zápis vydařil a už se těšíme na naše budoucí prvňáčky.

Mgr. Dana Bencová

 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy