2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

14. ročník Mc Donald´s Cup

V úterý 3. 5. 2011 se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili 14. ročníku sportovní soutěže Mc Donald´s Cup, který se konal v Bukovanech.  Za kategorii A  1. - 3. třída nastoupili tito žáci: Filip Bufka, Ondřej Kadlec, Vojta Kajgl, Miroslav Proft, Ondřej Dimitrov, Štefan Ferenc, Matyáš Krejčí, Míra Zítek, Patrik Surmaj, Jindřich Žák, Denis Dlábek. Za skupinu B 4. - 5. třída hráli tito žáci: Václav Valenta, Michal Seigl, Petr Neubauer, Filip Čopák, Dominik Urban, Miroslav Mitterpach, Zoltán Chovanyecz, Petr Bufka, Jan Péč, Denis Houdek.

Obě družstva hrála velice pěkně i přesto, že počasí nám nepřálo. Skupina A porazila Bukovany i Kynšperk a zajistila si tak 1. místo a postup do okresního kola v Sokolově. Skupina B  vybojovala pěkné 3. místo. Všichni hráči ze sebe vydali to nejlepší a chtěla bych všem poděkovat za reprezentaci naší školy a popřát jim hodně sportovních úspěchů.

Chtěla bych touto cestou poděkovat i panu ing. Svobodovi, který pomáhal s koučováním skupiny B.

Skupině A přejeme hodně úspěchů v okresním kole Mc Donald´s Cup 18. května 2011.

Mgr. Martina Trnková, tř. učitelka V.A