Okresní kolo v minifotbalu

7. října 2015 se chlapci naší školy zúčastnili okresního kola v minifotbalu v Sokolově ve složení: Martin Fišer a Kevin Sztojka z 9.A, Denis Dlábik, Václav Valenta, Tomáš Kindl, Petr Neubauer a Miroslav Mitterpach z 8.A, Miroslav Zítek a Martin Sztojka ze 7.B a Martin Prajer ze 7.A.

I přes nepřízeň počasí kluci bojovali statečně a s každým zápasem se viditelně zlepšovali. Bohužel bylo znát, že nebyli sehraní a že jsme se společně teprve seznamovali. Nakonec se nám podařilo vybojovat předposlední místo s jednou remízou a jednou výhrou ve velkém počtu 14 týmů.

Klukům děkuji za to, že se během celé akce chovali slušně a nenechali se vyprovokovat od protihráčů ve vypjatých situacích nejen během hry. Věřím, že ve stejné pohodě a s lepšími výsledky se v letošním školním roce 2015/16 zúčastníme dalších soutěží.

Mgr. Darek Váca