2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Přespolní běh 2014/2015

V pátek 3.10.2014 jsme za mlhavého chladného rána s dvaceti vyvolenými vyrazili na okresní sportovní soutěž v přespolním běhu na sokolovské sportoviště na Baníku. Po rozběhání a rozcvičení byla mladým sportovcům organizátory předvedena běžecká trasa, která z části probíhala na tartanové trase a z větší části v přírodním terénu. Při samotné soutěži se v letošním ročníku habartovským starším žákům běželo lépe než mladším. Na pěkném osmém místě zabodovala z kategorie starších žákyň Lucie Grafová (v konkurenci 55-ti běžkyň) a stejně tak na osmém místě ze starších žáků Petr Bufka (v konkurenci 51 běžců). V celkovém umístění mezi základními školami okresu Sokolov doběhli starší žáci na místě 6., starší žákyně na 7., mladší žáci na 12. a mladší žákyně 10. místě.

Všem děkuji za účast a pěkné výkony, Mgr. J. Šramotová