Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Olympijský víceboj

V úterý 8. dubna 2014 jsme zahájili Olympijský víceboj naší hymnou. V hodinách výtvarné výchovy jsme si vyrobili naši olympijskou vlajku. Děti se velice těšily na sportovní disciplíny. Při první tělesné výchově jsme si vyzkoušeli jakou máme odrazovou sílu. V dalších hodinách jsme prověřili naši vytrvalost, sílu paží, rychlost a ohebnost. Všichni se nemohli dočkat závěrečného vyhlášení vítězů. Dne 5. června byl náš Olympijský víceboj ukončen. Ve skoku z místa byli nejlepší: Karolínka Langrová (140 cm), Tádík Neupauer (130 cm), Honzík Králíček, Jiřík Zdeněk, Kačenka Zemanová a Baruška Zítková (120 cm). Člunkový běh vyhrál Tádík Neupauer, druhá byla Karolínka Langrová a třetí Ondrášek Majka. Nejtěžší disciplínou byla výdrž ve shybu nadhmatem. Zlatou medaili získal Tádík Neupauer, stříbrnou Daník Strouhal a bronzovou medaili vybojovala Karolínka Jouzová. Kdo zvládl nejlépe běh na 500m?  Na stupínek vítězů se probojovali Karolínka Langrová, Tádík Neupauer a Ondrášek Majka. V hodu kriketovým míčkem byl první Ondrášek Majka, druhý Daník Strouhal a třetí Tádík Neupauer. Za hluboký předklon získala zlatou medaili Kačenka Zemanová, stříbrnou Kačenka Kratochvílová. Bronzová medaile ozdobila Viktorku Štolkovou. Už se těšíme na další nejen sportovní soutěže.