Basketbal

Věnovali jsme spousty hodin nácviku basketbalových prvků. Pohyb s míčem, otočky, dvojtakt, i střelbu jsme zvládli celkem dobře. Zato uvolňování a obrana nám dala zabrat. S netrpělivostí jsme očekávali den, kdy pracně nasbírané zkušenosti zúročíme. Konečně jsme zahájili turnaj. Několikrát jsme sice basketbal hráli, ale souboje o medaile – to je něco jiného. Do vzájemných utkání jsme dali všechno, co jsme se naučili.

Kdo byl nejlepší? Zlaté medaile si odnesli Tomáš Kindl, Monika Ladičová, Eliška Vachková, Jakub Lentes a Michaela Kroková. Stříbro vybojovalo družstvo ve složení Eliška Tichá, Ondřej Böttinger, Tereza Bayerová, Martin Kardián a Sára Čtvrtníčková. Na třetím místě se umístili Hubert Žák, Natálie Johanidesová, Klára Třísková, Jindra Žák a Elisa Kokyová.

Chtěla bych poděkovat MÚ Habartov za finanční příspěvek. Medaile a drobné ceny udělaly dětem velkou radost.

Dagmar Pospíšilová, tř.učitelka V.A