2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Florbal – okrskové kolo 7. 12. 2011 - Kynšperk nad Ohří

Předvánoční čas byl stejně jako loni určen pro starší i mladší žáky  ve florbalu. Časně ráno vyrazily týmy žáků do Kynšperka nad Ohří, aby se ještě před osmou hodinou stačili pořádně protáhnout a rozehřát.

Před začátkem samotného utkání, kde se žáci vzájemně pozdravili, zopakoval pan učitel z kynšperské školy pravidla florbalu, aby nedocházelo k zbytečným nedorozuměním.

První zápas začali hrát starší žáci a  to z  Bukovan  proti Habartovu. Bukovanští hoši začali rychle a útočně, takže hned v prvních minutách padly dva první góly. Naši habartovští chlapci se je snažili dohonit, ale střelili jen dva góly, zatímco tým z Bukovan jich dal 6. Výsledek byl tedy 2:6 pro bukovanský tým.

Ve druhém zápase hráli mladší žáci, aby se týmy stačily prostřídat a sice tým z Kynšperka proti týmu z Habartova. Zápas to byl poměrně vyrovnaný, přesto však žáci z Kynšperka střelili nakonec rozhodující gól, který jim zajistil vítězství. Výsledek byl 4 : 3 pro žáky z Kynšperka.

Druhý zápas starších žáků sehrál náš tým z Habartova proti Kynšperku. Naši hoši byli tentokrát silnější a vyhráli nad Kynšperkem  6 : 4.

Mladší žáci pak opět vystřídali starší žáky. Opět nastoupil náš tým proti hochům z Bukovan. I zde naši chlapci zvítězili 4 : 5.

V posledním zápase starších žáků se utkali hoši z Bukovan a Kynšperka. Silnější tým z Bukovan zvítězil 4 : 3.

V úplně posledním zápase změřily své síly týmy mladších žáků z Kynšperka a Bukovan. Kynšperk zvítězil 7 : 5.

STARŠÍ ŽÁCI :  8.- 9. ROČNÍK

Pořadí