Minikopaná -   18.10.2011

Letošního ročníku minikopané se zúčastnili žáci tří základních škol - Habartov, Kynšperk n. O. a Bukovany. Jako každoročně se hrálo na habartovském umělém trávníku. Počasí bylo lehce mrazivé, ale ani to neubralo na chuti zahrát si dobrý fotbal. Každý zápas trval  2 x 15 minut.

Po vylosování pořadí sehrál první zápas tým z Bukovan a Kynšperka nad Ohří. Modře oblečený tým z Bukovan projevil hned od počátku velkou dávku bojovnosti, ale na bílé dresy z Kynšperka  přece jen nestačili, neboť byli mnohem lépe připraveni, a tak Kynšperk zvítězil nad Bukovanami s  výsledkem 3 : 1.

Po krátké pauze nastoupili naši hráči v červených dresech proti hráčům z Bukovan. Naši žáci, byť celkově mladší, dokázali porazit Bukovany. Výsledné skóre bylo 4 : 3 pro naše žáky.

V posledním zápase se hrálo o postup do okresního kola v Sokolově. Náš habartovský tým bojoval s hochy z Kynšperka. Chlapci hráli s velkým nasazením, ale přesto v příjemné a přátelské atmosféře. Kynšperk nakonec zvítězil s výsledkem 5 : 2 .

I když naši chlapci tentokrát nepostoupili, určitě si zahráli pěkný fotbal a nasbírali spoustu dalších cenných zkušeností.

Pořadí okrskového kola :

1. Kynšperk nad Ohří