Petanque

Žáci naší školy se zúčastnili další sportovní soutěže. Tentokrát se jednalo o netradiční soutěž, která se konala 16. května v Královském Poříčí a žáci soutěžili v „Petanqu“.

Na soutěž se sjelo celkem jedenáct škol z celého okresu. Soutěž byla zajímavá a napínavá.

Naší školu reprezentovalo šestičlenné družstvo dívek ve složení K. Beránková, K. Pálková, Ž. Vachulková, N. Koudelková, S. Demeterová a L. Grafové a šestičlenné družstvo chlapců ve složení Z. Braum, Z. Chovanyecz, P.Bufka, J. Holeček, D. Houdek a F. Šulík.  Dívky obsadily 11. místo a hoši se umístnili na pěkném 5 místě. Celkově tak obě družstva vybojovala 26 bodů pro naši školu.

Soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

A jak si stojíme v tabulce Sportovní ligy škol pro I. stupeň v okrese? Myslíme si, že velice dobře. Do ligy je zapojeno celkem 20 škol z okresu Sokolov a ZŠ Habartov je na 11. místě. Poslední soutěž tohoto školního roku je MINITENIS, která rozhodne o konečném pořadí škol v tabulce.

Mgr. M. Trnková, tř. učitelka V.A