Konverzační soutěže v němčině a angličtině

Dne 19.4.2012 jsme se vypravili poměřit naše znalosti němčiny se spolužáky z jiných škol. Na 2. ZŠ v Sokolově se konalo okresní kolo soutěže Němčina nás baví. Zastoupení jsme měli pouze v kategorii dětí ze 4. ročníku. Po lítém boji obsadil Ondra Böttinger ze IV.B  3. místo. Gratuluji a všem ostatním za účast děkuji!

V měsíci dubnu se také konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce.  Všichni soutěžící se museli poprat s nástrahami poslechu, čtením s porozuměním a otázkami z gramatiky. Soutěžit žáci mohli nejen mezi sebou, ale i se spolužáky s vyšších ročníků. Výsledky soutěže mile překvapily, bylo vidět, že si žáci dali záležet. Tímto jim znovu děkujeme.

Jitka Zajová