Slavnostní vyhlášení AJAXE

Poté, co se naši žáci 4. tříd - P.Bouchalová, S.Pekárková, M.Fišer a M.Siegl umístili za naší školu v soutěži Ajax na krásném 2.místě, byli pozvání na slavnostní vyhlášení výsledků.  Akce se konala 13.5.2011 v Sokolově v parku Bohemia, kde byl pro děti připraven bohatý program s integrovanými záchrannými složkami. Pro děti byly připraveny soutěže o drobné ceny, dále vozový park záchranných složek. Policisté jim ukázali zásahovou akci na zloděje a výcvik psovodů. Děti se poté mohly podívat z hasičské plošiny na Sokolov z opravdové výšky. Počasí nám přálo, akce se vydařila a děti domů odjížděly nejen s diplomem a drobnými dárky, ale také se spoustou zážitků. Děkujeme tímto Policii ČR, která celou soutěž zorganizovala a budeme se těšit příště.

Jana Hankerová, tř.uč. IV.B