znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Záložka do nové knížky

Přestože to při pohledu z okna moc nevypadá, máme tu leden. Zimní měsíc, kdy většinou bývá sníh a mráz. Letos je tomu sice jinak, ale my ve II. A jsme se na zimu naladili trochu jinak. V hodinách výtvarné a pracovní výchovy jsme si vyrobili záložky s postavičkou sněhuláků do naší nové knížky, kterou začneme zanedlouho společně číst. Každý z nás si vytvořil svého sněhuláčka a někteří dali tomu svému dokonce i jméno - například Bob. Ať už měl na sobě sněhuláček šálu, tradiční klobouk, čepici nebo dokonce korunku, tvoření nás velmi bavilo a užili jsme si při něm spoustu legrace. Těšíme se, až nám budou naše záložky dělat při čtení nového příběhu společnost a my si s nimi i nadále budeme užívat legraci a dobrodružství. Jak se nám výrobky povedly, se můžete přesvědčit níže v galerii. 
 
                                                       Bc. Lucie Klarnerová 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy