znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Pečení vánočních perníčků

V úterý 13.12.2022 jsme se vydali do DDM v Habartově, abychom upekli vánoční perníčky. Sice nás mrazivé teploty štípaly do tváří, ale úsměv nám ani tak nezmizel a dobrou náladu a natěšenost nám to nezkazilo. Po příchodu jsme si rozdělili úkoly, děti vykrajovaly a paní učitelka s paní asistentkou plnily plechy krásně vytvarovaných perníkových kousků těsta a hlídaly pečící trouby. Po necelých dvou hodinách práce jsme si za odměnku ochutnaly naše s láskou upečené perníčky a zamířili zpět do školy. Jak jsme si celý den užili a jak se nám tvoření povedlo, se můžete přesvědčit níže v galerii.
 
 
                                                       Mgr. Jarmila Janíková
                                                       Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy