znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Pečení perníčků v 6. B

Dne 23.11.2022 jsme pekli perníčky v DDM. Nejprve jsem se rozdělili na dvě skupiny. První skupina pekla perníčky společně s paní učitelkou Herynkovou a Štukovou. Mezitím se o druhou skupinu postarala pracovnice z DDM. Asi po 45 minutách se skupiny prohodily a paní učitelku Štukovou nahradila paní učitelka Ecklová. Pečení nás bavilo a těsto na perníčky bylo opravdu chutné.

Perníčky jsme dozdobili s naší paní učitelkou třídní a některé i rozdali učitelům druhého stupně.

Tak zase za rok!

                                                  Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy