znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Dramatizace pohádky ve 2. A

V rámci hodiny českého jazyka jsme si vyprávěli pohádku "O šípkové Růžence". Protože pohádku velmi dobře známe, rozhodli jsme se, že si ji zahrajeme. Rozdělili jsme si role, o přestávkách si vyrobili rekvizity, nacvičili si text a pustili se do zkoušení. Poslední hodinu jsme si udělali hezké pohádkové představení. Užili jsme si mnoho zábavy a ponaučení nejen při zkoušení, ale především při hraní. Moc nás to všechny bavilo, některé natolik, že hru budeme hrát ještě mnohokrát v příštích dnech o přestávkách. Jak nám to šlo se můžete přesvědčit níže v galerii. 
 
 
                                            Mgr. Jarmila Janíková
                                            Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy