znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Halloween ve II. A

Poslední říjnový den jsme si ve II.A zpříjemnili oslavou původem pohanského svátku, který známe jako Halloween. V tento den někteří z nás dorazili v maskách, kostýmech a převlecích. První dvě hodiny jsme věnovali klasické výuce a třetí a čtvrtou hodinu "halloweenským" aktivitám. Během přestávek měly děti možnost vybrat si z velkého množství různých strašidelných omalovánek a vybarvit si svou dýni, strašidla i pohádkové postavičky. Poté jsme si vyplnili tematicky připravené pracovní listy. Počítali jsme duchy, hledali písmenka s ježkem, pomohli jsme čarodějnici najít cestu k jejímu koštěti a mnohé další. Čekala nás i módní přehlídka. Děti, které v kostýmu nedorazily, se ujaly role porotců a pomohly paní učitelce a paní asistentce v hodnocení kostýmů svých spolužáků. Výsledky byly nakonec velmi těsné, ale pořadí bylo nakonec následující: na prvním místě se umístila Dominička, na druhém Belluška a na třetím Michalka. Přehlídku si vyzkoušely také paní učitelka s paní asistentkou, které též předvedly své kostýmy.  Děti přehlídka moc bavila a užily si ji. Po celou dobu panovala příjemná atmosféra a my se už moc těšíme na příští rok a podobné akce, které nás v blízké budoucnosti jistě čekají. Na závěr dne čekala na všechny děti sladká odměna, kterou si mohly odnést domů. 
 
 
                                                            Mgr. Jarmila Janíková
                                                            Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy