30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Už umíme číst

Máme tu konec školního roku. Prázdniny se blíží a my se jich už nemůžeme dočkat. Za pár dní se z nás stanou druháci. První třída utekla jako voda, a protože jsme chtěli budoucím prvňáčkům ukázat, jak krásně jsme se naučili číst, rozhodli jsme se, že jim půjdeme přečíst pohádku.
Pohádek bylo více, například o panenkách nebo o Ferdovi mravencovi.
Ve středu 22.6.2022 jsme se hned po vyučování vypravili do MŠ Okružní, abychom děti potěšili krásnými příběhy předtím, než půjdou po obědě spát.
Byli jsme si trochu nervózní, ale nakonec jsme si čtení moc užili. Děti byly pozorné, pohádky si pamatovaly a na připravené otázky odpovídaly správně. Poté, co jsme dočetli, na nás čekala drobná sladká odměna, kterou pro nás paní učitelky z mateřské školy připravily.
Už se moc těšíme, až děti budeme potkávat příští rok na chodbách naší školy.

Velká pochvala patří zúčastněným šikovným čtenářům - Bellušce, Lindušce, Danečkovi, Tomáškovi, Dominičce, Klaudince, Emičce, Barušce a Laurince.

Mgr. Jarmila Janíková a Bc. Lucie Klarnerová