znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Ani na tatínky jsme nezapomněli

Kalendář nám prozradil, že nemají svátek jen ženy na MDŽ a maminky na Den matek, ale že svůj svátek mají i tatínkové.

Svátek vychází na neděli 19.6., a tak děti o hodně PV a VV  vyrobily pro tatínky přání ve tvaru košile, ale ona byla vlastně srdíčkem. I tatínkové si zaslouží dostat přáníčko. Děti se u práce naučily přesně obkreslit šablonu, přesně podle čáry vystřihnout tvar, podlepit barevným papírem, obstřihávat dolepené plochy. Nakonec si vlepily linkovaný papír a napsaly svým blízkým hezké přání. Z přáníček měly děti velkou radost a určitě potěší i ty, kteří jej dostanouheartheartheartheart
 
                                                          Mgr. Světlana Kellerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy