znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Velikonoce v 1. A

Svátky jara, které známe jako Velikonoce, máme všichni moc rádi. Konečně jsou tu a my v 1.A jsme se na ně pořádně přichystali. Dokonce jsme si týden před velikonočními prázdninami pochutnali na chutné a zdravé svačince - měli jsme řeřichu s chlebem a rohlíkem. O nadcházejících velikonočních svátcích jsme se hodně dozvěděli od paní učitelky v hodinách českého jazyka a prvouky. Paní asistentka si pro nás přichystala prezentaci na téma Velikonoc, kde jsme se například dozvěděli, že se malovaná vajíčka nazývají kraslice, že se nepeče jen beránek, ale také mazance či Jidáše. Dále od nynějška víme, co je to řehtačka. 
Za celou 1.A vám všem přejeme krásné Velikonoce.
 
                                                                  Mgr. Jarmila Janíková a Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy