18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Učíme se novým věcem

Jedním z letošních témat v prvouce pro žáky třetích ročníků je Česká republika. Žáci se dozvěděli a naučili spoustu nových zajímavostí a znalostí. Tyto zajímavosti a znalosti se netýkaly pouze našeho státu. Žáci se o České republice naučili mnoho důležitých informací. Jednou z těchto informací byl počet našich sousedních států. Tohoto tématu jsme všichni společně využili a v rámci projektové hodiny společně vytvořili čtyři úžasné referáty o našich sousedních státech. Žáci byli rozděleni celkem do čtyř skupin. Každému byl přidělen úkol, který měl splnit. Při vyučovací hodině, žáci společně pracovali na svých pracích a poté nám svou práci prezentovali u tabule před celou třídou. A musím našim dětem sklonit obrovskou poklonu. Všichni, do jednoho, se svého úkolu „chopili“ s obrovským nadšením. Referáty se dětem moc povedly. Byly smysluplné, propracované a plné zajímavostí.

Každý z žáků si nejen ode mne, ale i od paní asistentky zasloužil velikou pochvalu.