znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Učíme se novým věcem

Jedním z letošních témat v prvouce pro žáky třetích ročníků je Česká republika. Žáci se dozvěděli a naučili spoustu nových zajímavostí a znalostí. Tyto zajímavosti a znalosti se netýkaly pouze našeho státu. Žáci se o České republice naučili mnoho důležitých informací. Jednou z těchto informací byl počet našich sousedních států. Tohoto tématu jsme všichni společně využili a v rámci projektové hodiny společně vytvořili čtyři úžasné referáty o našich sousedních státech. Žáci byli rozděleni celkem do čtyř skupin. Každému byl přidělen úkol, který měl splnit. Při vyučovací hodině, žáci společně pracovali na svých pracích a poté nám svou práci prezentovali u tabule před celou třídou. A musím našim dětem sklonit obrovskou poklonu. Všichni, do jednoho, se svého úkolu „chopili“ s obrovským nadšením. Referáty se dětem moc povedly. Byly smysluplné, propracované a plné zajímavostí.

Každý z žáků si nejen ode mne, ale i od paní asistentky zasloužil velikou pochvalu.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy