znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

***************

Nabízíme volné pracovní místo na pozici:

1) učitel Čj + Aj

2) asistent pedagoga.

Více informací zde. 

Adventní týdny v 7. A

Na dny po Mikuláši si žáci 7. A třídy připravili úkoly, kterými si zpříjemnili čekání na Vánoce.

Úkoly to mnohdy nebyly lehké a ne vždy se jim podařilo je splnit. Například úkol, že o přestávkách nebudou mluvit. A jiné byly opravdu úsměvné. Například: přestrojení chlapců za děvčata a děvčata za chlapce, návštěva školy v pyžamu, culíčkový den, den, kdy žáci nahradili své oblíbené tašky za „igelitky“ nebo že přišli do školy s různými ponožkami na nohou. Velký ohlas také měl den se sladkou svačinkou nebo košilový den. Fotodokumentace hovoří jasně… bylo to prima.

                                                                                                 Žáci 7.A

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy