znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

30. června v 8.00 rozdávání vysvědčení

1. 7. - 31. 8. letní prázdniny

Adventní kalendář

Na pracovkách (Pv) jsme přemýšleli, co bychom mohli vyrobit, aby nás to pobavilo a mohla se zapojit celá třída. Tak nás napadlo vyrobit obálkový adventní kalendář. Protože je naše třída na pracovky rozdělena na dvě poloviny, na výrobě kalendáře pracovala druhá skupina společně s paní učitelkou Herynkovou. Úkoly, které do kalendáře napíšeme, jsme pak vymýšleli všichni společně.        Nikola

Byl to dobrý nápad. A jak kalendář funguje? Každý žák má svoje číslo a když se toto číslo shoduje s datem na obálce, otevře obálku a přečte nahlas celé třídě úkol na další den. Jsou tam vážně vtipné úkoly a všichni se na ně těšíme. Štefan

Úkoly v kalendáři jsou jednoduché, těžké, vtipné i zábavné, ale i ty, které nikdo moc nechce plnit, jako třeba před každou hodinou odříkat násobilku. Vtipný úkol byl namalovat si strašidelný make-up nebo zatancovat dozoru.          Denisa

Můj nejoblíbenější úkol byl, když jsme zpívali učitelům.      Ruda

Jednou jsme měli za úkol vzít si každou ponožku jinou, vzít si na sebe něco červeného nebo zeleného, strašidelně se nalíčit. Dostáváme i úkoly na víkend, jako třeba zapálit svíčku na adventním věnci, vyfotit a poslat fotku, natrhat „Barborku“ nebo se podívat na vánoční pohádku.          Simča K.

Náš adventní kalendář je super a plnit úkoly je zábava.       Maruška, Sára

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy