znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

1. pololetí bude ukončeno 31. ledna 2022

4. února - jednodenní pololetní prázdniny

Mikuláš se blíží

Protože pochůzka Mikuláše k hodným dětem v doprovodu anděla a čertíka vycházela na neděli, udělali jsme si ve třídě malinkou předehrávku již v pátek 3. prosince. Učení se točilo stále kolem Mikuláše, kdy děti četly příběh, vyhledávaly informace a plnily úkoly. Při výtvarné výchově si vyrobily pro svého Mikuláše papírového čerta a také si nanečisto vyzkoušely odříkání básničky. Za to se jim i ve třídě dostalo sladké odměny. Jistě si mikulášský den následně užily v neděli jak se patří. 
 
                                                                                                                                                                                                                                                           Mgr. Alena Karanikolova
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy