znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Peklo v VI.B

Každý rok se 5. prosince ulice hemží čerty. Rozhodli jsme se, že si připravíme pekelnou třídnickou hodinu. Vyzdobili jsme si třídu. Hned po vyučování jsme se převlékli do kostýmů, začernili si obličeje a nasadili si rohy. Sepsali jsme naše hříchy a uzavřeli je do sklenice. Víme, že se svých prohřešků tak lehce nezbavíme. Neodpuštěné hříchy, ať chceme či ne, skončí v pekelném ohni a s nimi jistě i hříšníci, ale mnohým z nás se ulevilo. Zahráli jsme si hry Čerti chlupatí, Čert řekl, Hoď bramborou do kotle a Chyť čerta za ocas. Čas nám uběhl tak rychle. Bylo nám líto, že nás vytrhlo z čertích klání zvonění. Bylo to moc prima. Máme důvod se těšit na další akci. Třeba příští rok. Možná, že se některé masky nepoznají a co teprve za 10 let?

                                                             Dagmar Pospíšilová, třídní učitelka VI. B

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy