Angličtina ve 3. A trochu jinak

31. října oslavují ve Velké Británii svátek „Halloween“. Učíme se angličtinu první rok, ale připojit se k oslavám jsme zvládli na jedničku. Tento den jsme dorazili do školy ve strašidelných kostýmech. Paní učitelka nezůstala stranou a tak jsme nová slovíčka slyšeli od čarodějnice Hexany. Atmosféru nám navodila hrůzostrašná báseň. Poslechli jsme si příběh, který prožívají děti v Anglii. Někteří z nás zvládli komiks přečíst. Zahráli jsme si hru „Trick or treat“ a zadováděli si v kruhu plném strašidel. Hodina utekla jako voda v řece a my se museli rozloučit. Těšíme se na další zábavnou vyučovací hodinu.

Dagmar Pospíšilová

Čarodějnice Hexana