znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Noc ve škole

Sešli jsme se v pátek 13. září kolem šesté hodiny odpoledne. Slunce ještě svítilo. Využili jsme pěkného počasí ke hraní her. Kluci vyzkoušeli nový umělý povrch hřiště a zahráli si fotbal. Dívky daly přednost ringu. Když se setmělo, zhlédli jsme film pod širým nebem. Pak jsme vyrazili do lesa. Plnili jsme připravené úkoly. Někteří se trochu báli, ale zvládli jsme to všichni. Potom jsme šli do tělocvičny, rozložili jsme si karimatky a spacáky, vyčistili si zuby a dlouho si povídali nejen o tom, co jsme dnes prožili, ale i o svých životních trampotách. Ráno jsme se rozloučili a unaveni zamířili do svých domovů. Chtěla bych poděkovat maminkám paní Romaně Berackové, Marcele Prokopové a Lucii Turkové za pomoc. Těším se na další spolupráci.

                                                                             Dagmar Pospíšilová, třídní učitelka

                                                                                 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy