znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici učitele 1. a 2. stupně pro školní rok 2020/2021

 

Dlabání dýní

Ve čtvrtek 31.10. si děti nezapomněly do školy přinést dýni a lžíci, protože tento den patří svátku Halloween. Tento anglosaský lidový svátek proniká v posledních letech do naší země čím dál více. A protože děti  mají převlékání, v tomto případě do strašidelnějších kostýmů, rády, pojali jsme tedy tento den zábavně.  Někteří v kostýmu, někteří bez, ale všichni se s nadšením pustili do práce s dýní.  Hotová práce se oslavila tancem při písničce a  nakonec byly dýně přenesené před školu do trávy, kde čekaly na večerní rozsvícení. S dětmi jsme si ale samozřejmě nezapomněli popovídat o našem tichém  zavzpomínání na blízké, kteří už mezi námi nejsou,  o uctění památky zesnulých, což  u nás připadá na 2. listopadu.

                                                                                               Mgr. Alena Karanikolova

 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy