znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Nabízíme volná

pracovní místa

   na pozici učitelů     1. a 2.stupně,

asistentů pedagoga

Tel.: 352 692 547

MT : 736 753 755

Pěkné prázdniny.

Křížem krážem oceánem

Dne 29.4. jsme navštívili divadelní představení v MKS. Stali jsem se námořníky a spolu s herci putovali oceánem a prožívali jsem různá dobrodružství. Bojovali jsem s chobotnicí, pluli ponorkou a pozorovali hlubinné ryby, také jsme potkali medúzy. Po všech nástrahách, které nám moře připravilo jsem se nakonec šťastně vrátili domů. 

Představení bylo poučné i zábavné, moc se nám líbilo.

                                                    Michaela Hurtová, Lucie Klarnerová
 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy