Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

___________________

Úřední hodiny v době   uzavření školy jsou  v pondělí a ve středu  od 9.00 do 11.00 hod.

Náš společný výrobek-hmyzí hotel

Zima za námi, léto před námi. S žáky se společně těšíme z hezkého počasí a chtěli jsme něco málo udělat i pro přírodu v blízkém okolí školy. Momentálně probíráme pedosféru, skladbu lesa, druhy půd.  Chceme být přírodě na blízku, co lze dotáhneme i do třídy, k velké radosti naši skvělé paní uklízečky.

Všichni žáci se podílí na projektech, které si děláme v rámci třídy a společně rozhodujeme, kterým směrem se budeme vydávat, který vybereme.

K přírodě máme všichni z naší třídy šesťáků  blízko a chceme pozorovat její dění  a demonstrovat ji na jednotlivých ukázkách. Podívejte na fotodokumentaci.

tř. učitel VI. B, KYSILKA Roman